1.Adım:Bilim

Bu gün ne öğreneceğiz! diyen bir öğrenci grubuna sahip olacağız. Robocamp ile bir birinden farklı tasarımlarla öğrencilerimiz hep yeni bir macerada olacak.

Robocamp eğitimleri online eğitim platformu ile sunu, animasyon ve video ile desteklenmiş durumdadır.

Bilim, matematik, tasarım, teknoloji öğrencilerimize düşünce özgürlüğü kazandıracaktır.

2.Adım:Tasarım

Öğrencilerimiz her özgün konu sonrası edindikleri bilgileri legolar ile tasarıma dönüştürecektir. Çoçuklarımızın Motor, İletişim, İşbirliği ve Takım çalışma metodları ile üst seviyeye yükselecektir.

Robotu tasarlamak Robocamp online eğitim platformu ile çok kolay, sadece adımları takip etmeniz yeterli olacaktır.

Ortaya çıkacak tasarımlar ve bu tasarımları hareket ettirecek mekanizmaları takım ile tartışmak ve gerektiğinde değişiklikler yapmak.

3.Adım:Kodlama

Yazılım yada programlama 21.yüzyılda çocuklarımız için erken değil. Renkli kod blokları ile programlama yapmak artık çocuk oyuncağı.

Lego Wedo ve Mindstorms ile tasarlanan robotlara, programlama ile problem çözme ve mantıksal yaklaşımları öğretmek.

Veri giriş ve çıkış sensörleri ile tasarımları hareket ettirmek.

Biz Kimiz!

Fable daycare, preschool, and kindergarten

Well come to Techedu come with us, we also teach children about the basic values of human beings as honesty, kindness, generosity, courage, freedom, equality and respect. Learn to celebrate diversity in a spirit of understanding and tolerance and develop a positive regard and awareness of other people. They are taught the values and responsibilities needed to become active members of the community, tolerance and develop something which the modern world is desperate for norem ipsum dolor sit amet desperate.
Adipiscing signiferumque vix et. No alii docendi usu, pri graeco possim percipit ne.

Nam gravida magna vitae ante dignissim Duis rhoncus lectus at velit hendrerit quis Sed fringilla tempor arcu feugiat risus Vivamus semper odio in nibh ultricies

Snos trud exerci tation ullorper suscipit lobo maeisrn roester maeoirqs iserrtis nisl ut aliq poerwse thesr oper balinp asein hoinws mawsoib equat. Contrary to popular belief, Lorem Ipsum is not simply random text. It has roots in a piece of classical Latin literature from 45 BC, making it over 2000 years old. Richard McClintock, a Latin professor at Hampden-Sydney College in Virginia, looked up one of the more tolerance and develop obscure Latin words, consectetur, from a Lorem Ipsum passage, and going through makin of the word in classical literature.

Skills and Experience

Fable daycare, preschool, and kindergarten

Playing Science
80%
Arts And Craft
75%
Creative Writing
90%
English Lessons
70%
Arts And Craft
75%
Creative Writing
90%
Playing Science
80%
English Lessons
100%